עם גלי החום בימים האחרונים, מכירות של מזגנים האמירו עד כדי כך ש Hisense גדל ב 200% במספר היחידות שנמכרו לעומת 2015. הבעיה היא שלעתים קרובות, כאשר הם מופעלים בימים החמים הראשונים בלי לעבור שום ביקורת, יכולים ליצור מספר בעיות כמו  להוביל לצריכה מוגברת של חשמל, ואפילו בעיות נשימה קשות.

אז מי יכול לתת כמה טיפים אם לא טכנאים שעברו קורס? עם קורס מיזוג האוויר אתה יכול לעבוד בהתקנה ותחזוקה של מכשירי מיזוג אוויר, מפוחים תעשייתיים :בבתים, מרכזי קניות או תעשיות; כמו כן תכנון ויישום פרויקטים של התקנה לכל סוגי המתקנים. אתה יכול לעבוד בתעשיות מזון, כימיה, רוקחות, חקלאות, שירות מלון, כמו גם במגזר נחות למגורים ולמסחר.

 

והנה כמה טיפים לקיץ הקרוב:

באופן אידיאלי, מומלץ לבדוק את המזגן על ידי טכנאי מורשה כדי להבטיח שהלחצים והצריכה של המזגן הולמים, לבדוק את מנקז המים ולבדוק כי המסננים נקיים ותקינים. המומחים לאלקטרוניקה עם ניסיון רב במזגנים, מספקים לנו כמה טיפים כדי לשמור על מקומות קרים וללא בזבוז יתר.

נקו את המסננים. כדי שהמזגנים יעבדו כמו שצריך, להימנע מדברים שיכולים להיתקע בתוך המזגן וריחות לא נעימים, חשוב להיות עקביים עם ניקוי המסננים. הדרך הנכונה היא להשתמש בסבון ומים נקיים. אין צורך להשתמש בחומרים מוזרים כדי לנשום אוויר נקי יותר.

אם המזגן שלך הוא מפוצל, נייד או דרך תעלות, חשוב לבדוק את ההתקנה. חשוב לבדוק שאין כבל חשמל משוחרר ושרמות מים וגז מספיקות, אלה יכולים לגרום ללחות בתוך המכשיר ולהשפיע על הפעולה לא תקינה.

נקה את המאווררים החיצוניים. חשוב לזכור שאם נחסם היציאה של האוויר החם יכול לגרום לסתימות ומזה לא תצליחו לחמם את הדירה בצורה תקינה ואף לגרום ריחות לא נעימים בחדר. תזכרו שהתקני אוויר הם מעגלים שאוספים אוויר חיצוני באזור שבו אנחנו מתקינים אותו, כך שהוא עשוי למשוך ריחות לא נעימים וחזקים ולזרוק אותו לתוך הבית.

השתמש בטמפרטורה כראוי. מומלץ כי הטמפרטורה תיהיה בין 22 ° C ו -26 ° C.אתה יכול לשלוט על זה עם השלט ולהשיג את הטמפרטורה האידיאלית בצורה יעילה יותר.

דלתות וחלונות סגורות יעזרו לקרר את המקום יותר מהר כמו כן לשמור על הטמפרטורה בחדר לאורך זמן ויאפשר לנו לחסוך בעלויות. ישנם מזגנים חדשים שחוסכים אנרגיה בצורה פנטטסטית.

תחזוקה טובה של המזגן שלנו תאפשר לנו ליהנות מחדרים קרירים, ללא ריחות או לחות, למנוע נזק למזגן, להאריך את חיי הציוד ולחסוך בעלויות האנרגיה.

חשוב לא לטפל בבעיות האלה אם אין לך ידע מספיק, ואם כן יש ידע תעשות את זה עם אמצעי בטיחות כמו נעלי גומי, כפפות גומי או כל ציוד אחר אשר יכול להגן על החיים שלכם.

תגיות: